VERON Pinkster kamp 2026
We zijn er bijna… Nog een kleine 3 weken en dan is het VPK begonnen.
Plannen zijn natuurlijk al lang gemaakt maar nu is het tijd van verzamelen en inpakken. Voor sommige is dit het eerste weekend kamperen en dus moet er veel gecontroleerd en getest worden. Hebben de muizen nergens aangezeten, is alles nog schoon, gasflessen vol genoeg en belangrijker, doet de portable antenne het nog wel.
Het VPK programma is al lang klaar en het onderwerp voor de familie jacht (zie hieronder) is bekend. Daar moet je nog wel even wat op voorbereiden want Piraten kleding zal je wel niet standaard in je bagage hebben toch?
Er zal weer een crossband repeater op 145.4625/433.4625 zijn die ook via allstar verbinding zal hebben met PI6MEP node 629920. En een meshcore repeater en chatroom. Daar is overigens ook al een #vpk kanaal.
Op vrijdag middag (16:00-19:00) en zondag middag (16:00-19:00) zal er een snack wagen naast de ontmoetingstent staan. Hier is ook de catering aanwezig met de beroemde bier tap.
Natuurlijk zal de kampradio, Ben PA6VPK ons binnen praten via 145.525 Mhz.
Hebben jullie al bedacht welke anekdote jullie ons gaan vertellen? Voor het 60e VPK willen we immers een bundel uitbrengen waarin anekdotes van 60 jaar VPK staan vermeld. Daarvoor hebben we natuurlijk jullie hulp nodig om zo uit alle hoeken en regio’s de verhalen te krijgen die weergeven wat het VPK nu eigenlijk betekent. Zet iets op papier of via de email en zorg dat we het krijgen.
Tot snel op het 59e VPK in Vierhouten. Voor meer info kijk hier.
Benno en Truus.
bron: www.veron.nl





